Grafische koffiecombinatie voor een passende actie
Natuurlijk zijn we blij wanneer opdrachtgevers ons weten te vinden voor de inzet tijdens verschillende beursmomenten. Toch blijven we daar altijd kritisch ten aanzien van onze eigen bijdrage. Ook nu weer. In de aanloop van de Technishow 2016 beurs in de Jaarbeurs Utrecht gaan we deze keer in Breda rond de tafel voor een goed plan. Air Liquide Welding zal daar tijdens de vier beursdagen verschillende mogelijkheden van hun metaalsnijd- en lasmachines tonen. Om het gesprek smakelijk te starten of begeleiden, is voor de inzet van een barista gekozen. Uitgebreid overleg met de standbouwer DSO uit Meerkerk maakt een volledige integratie van al het baristamaterieel binnen een mooi ontworpen beursstand mogelijk. Zodat de dubbelgroeps La Marzocco espressomachine, Mazzer Major koffiebonenmaler, Krome Dispense melkkan spoeler, Claris waterfilter en uitkloplade een goede melange vormen met hun omgeving. Natuurlijk alles vooraf helder voorgesteld bij de klant. Om de beurs naar meer (koffie) te laten smaken.
Ontwerp van de koffiebekerwikkels
Gaandeweg het gesprek breidt de toepassing van de grafische koffiecombinatie uit. Een voorstel van koffiebekerwikkels met de mogelijkheid tot personaliseren en nummeren, inwisselbaar binnen een vastgestelde periode, slaat de brug naar de marketing. Door de gezamenlijk ontwikkelde briefing staat het ontwerp voor de koffiebekerwikkels redelijk snel. Vaste huisstijl richtlijnen voor de te gebruiken lettertypes, kleuren, beeldmateriaal en logo’s vanuit het huisstijlhandboek zorgen voor een naadloze aansluiting bij andere communicatiemiddelen. Van Air Liquide Welding. Lees hier meer over de ontwikkeling.
Communicatie vanuit de opdrachtgever
Een barista is meer dan alleen een koffiekunstenaar. Hij is degene die met zijn mooie producten verbindingen maakt en zich als gastheer moet bewegen tussen zijn eigen wens om heerlijke creaties uit de verschillende biologische Manetti koffieboontjes te toveren, theeën helder te laten sprankelen en de verbinder voor z’n opdrachtgevers te zijn. Met zijn bestaande en nieuwe klanten. Thee, kruideninfusies, espresso’s, doppio’s, americano’s, cappuccino’s, macchiato’s en warme chocolademelk van eerlijke herkomst zijn daarbij de mogelijke werkmaterialen van de barista. Natuurlijk mag daar ook het serveren van een glaasje fris of alcoholische drank niet bij ontbreken. Alles met hetzelfde doel. Verbinden, verbinden en nog eens verbinden.
Ook op zoek naar een koffiegastheer op uw bedrijfsbeursstand? Neem dan gerust contact op voor een smakelijke koffie en een gesprek om gezamenlijk te kijken naar uw wensen.
Super!!! Sanne levert een perfecte service en laat de gasten met een heerlijk koffie gevoel achter tussen onze geweldige producten.